درباره ما

شرکت فرآورده های شیمیایی ساختمان

این شرکت افتخار دارد كه با انجام تحقيقات و آزمايشهاي متنوع و كنترل كيفيت مداوم و موثر و همكاري با مراكز دانشگاهي و تحقيقاتي از جمله مركز تحقيقات ساختمان و مسكن همواره كيفيت محصولات خود را مطلوب نگه داشته و سبب ارائه روشهای اقتصادی و با کارائی بیشتر در پروژه های صنعتی گردیده است. 

همانطورکه از Reference ها پیداست، ما توانسته ایم در ساخت و ساز پتروشیمی های ماهشهر و پالایشگاهها و پتروشیمی های عسلویه پارس جنوبی و نیز منطقه ویژه اقتصادی چابهار ،مکران، قشم و... پروژه های آزاد راه شمال، حضور فعال داشته و مواد شیمیائی مورد نیاز بتن ریزی، انواع ژل های میکروسیلیس، فوق روان کننده ها، انواع گروت های G2 ، G3، کفپوش های اپوکسی  پایه سیمانی، انواع کوتینگها، کیورینگ، عایق ها ،چسب ها و انواع ماستیکهای گرم ریز و سردریز ، انواع رنگ های صنعتی و ساختمانی و غیره با کیفیت مطلوب تولید و به موقع به سایتها ارسال نمائیم.

تعهد به نوآوری شرکت فراورده های شیمیایی ساختمان را قادر می سازد نه تنها خواسته های فعلی را برآورده کند، بلکه انتظارات آینده را نیز پیش بینی کند. همه راه حل ها با در نظر گرفتن موفقیت مشتریان و ایجاد روابط طولانی مدت و سودمند متقابل به جای تمرکز بر تجارت کوتاه مدت طراحی شده اند. این نگرش توسط ادعای شرکتی تأکید شده است. تخصص ما ارائه و حفظ بالاترین استانداردهای کیفی محصولات و خدمات می باشد

لازم به ذکر است علاوه بر توليد دهها نوع محصول ،آخرين دستاورد شركت، توليد ارائه محصولات آببندی و أنواع رنگهای صنعتی و ساختمانی است و با توصيه بسياري از مهندسين مشاور و مديران پروژه¬هاي بزرگ و زيـربنـائي پتـروشيمـي و پـالايشگاههـا در پـروژه هـاي در حـال سـاخت ماهشهر و عسلويه بندرعباس به مصرف انبوه می رسد و باعث تحولی چشمگیر و شگرف شده است.

چشم انداز و اهداف شرکت

5 اصل اساسی شرکت :

  • مشتری محوری
  • تلاش برای نوآوری
  • پایداری و یکپارچگی
  • توانمندسازی و احترام
  • مدیریت تا حصول نتیجه

هدف ما پیش‌بینی و مقابله با چالش‌های آینده ، با ارائه راه‌ حل‌های قابل اعتماد، نوآورانه، پایدار و طولانی‌مدت در صنایع ساختمانی، و تولیدی است. ما در تلاشیم که هر روزه  بهترین سرویس ها و خدمات را ارائه دهیم که این خود باعث جلب اعتماد مشتریان و کارکنان شده است. موفقیت آینده ما نه تنها به دنبال کردن استراتژی درست بستگی دارد، بلکه به همان اندازه مبتنی بر اعتماد و فداکاری همه کارکنان است. هدف ما موفقیت و دستیابی مستمر به نتایج برجسته و عملکرد بهتر در حیطه فعالیتی خود است.

 این شرکت چشم انداز و اهداف خود را با پشتکار و نگاه بلندمدت دنبال می کند و همواره رشد و بهبود مستمر مجموعه را سر لوحه راه خود قرار داده است .همچنین ما خود را متعهد می دانیم که برای حفظ محیط زیست و .بهتر زیستن  نهایت تلاش خود را کنیم.

 

30+سال فعالیت
150+محصولات
347پروژه های فعال